Dominacja i kolejne punkty

Pogoria - Siedliska:  8-1 (6-0)

Bramki: Kacper Czernia: '14, '21, '26, Marcin Pękala: '13, '46, Marek Siemek: '8, Mateusz Soprych: '10, Kuba Okrzesa: '63

Pewne zwycięstwo zanotowała Pogoria w swoim trzecim meczu rundy rewanżowej. Tym razem w pokonanym polu zostawiliśmy ekipę z Siedlisk. Od początku było widać kto będzie tego dnia rozdawał karty. W ciągu sześciu minut strzeliliśmy 4 bramki i jasnym stało się kto zostanie zwycięzcą tego pojedynku. W pierwszej połowie jeszcze Kacper dołożył dwa gole i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 6-0.

Druga odsłona okazała się o wiele spokojniejsza. Dołożyliśmy "tylko" dwie bramki po rzucie wolnym Marcina, oraz "lobie" Kuby. Niestety chwila dekoncentracji sprawiła,że goście mieli jedną szansę na zdobycie gola i jej nie zmarnowali. Ostatecznie Pogoria wygrała spotkanie 8-1.